کد خبر : ۲۲۰۰۹۲ تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۰۱/۰۹ ساعت ۰۴:۰۸


احمدی نژاد با وعده یارانه ٢۵٠ هزار تومانی می آید؟!

مشاوران تبلیغاتی احمدی نژاد پس از شکست سهمگین اصولگرایان در انتخابات هفتم اسفندماه گذشته به وی توصیه کرده اند، پیش از انکه جریان اصولگرایی از شوک خارج شود فعالیتهای انتخاباتی خود را اغاز کند تا اصولگرایان را در برابر یک کار انجام شده قرار دهد

 احمدی نژاد با وعده یارانه ٢۵٠ هزار تومانی می آید؟!

به گزارش شبکه خبری دز(دز ان ان)،اخبار رسیده حاکی از آن است که تیم انتخاباتی محمود احمدی نژاد فعالیت خود را برای حضور در رقابتهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اغاز کرده است.

برپایه این اخبار مشاوران تبلیغاتی احمدی نژاد پس از شکست سهمگین اصولگرایان در انتخابات هفتم اسفندماه گذشته به وی توصیه کرده اند، پیش از انکه جریان اصولگرایی از شوک خارج شود فعالیتهای انتخاباتی خود را اغاز کند تا اصولگرایان را در برابر یک کار انجام شده قرار دهد.

البته پیش از برگزاری انتخابات نیز، با انتشار نتایج نظرسنجی هایی که نشان می داد پایگاه اجتماعی احمدی نژاد حدود بیست درصد و دوبرابر پایگاه اجتماعی اصولگرایان است، جریان پایداری و نزدیک به احمدی نژاد وی را تنها گزینه اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری دانسته بودند.

گفته می شود تیم انتخاباتی احمدی نژاد براساس تجربه ناموفق نزدیکی به طبقه متوسط در دوسال اخر دولت وی، ایجاد دوقطبی فقیر وغنی را بعنوان ایده اصلی انتخابات برگزیده اند.

براساس این ایده، هدف اصلی احمدی نژاد جذب ارا حاشیه نشینان و طبقات محروم خواهد بود. او قصد دارد با طرح شعار ٢۵٠ هزارتومانی دست کم دوازده میلیون رای طبقات محروم را جذب کند.

اگرچه احمدی نژاد در زمان مجلس هشتم نتوانسته بود مجوز یارانه ٢۵٠ هزارتومانی را دریافت کند و تنها توانست ۴۵ هزار تومان یارانه بدهد اما به اعتقاد تیم احمدی نژاد، در صورت پیروزی وی در انتخابات، مجلس قادر به مخالفت با شعار اصلی او نخواهد بود.

در حوزه اصولگرایان نیز تیم احمدی نژاد ، حضور در مجلس بیت رهبری و دیدار نماینده ىلی فقیه در خوزستان با وی را نشانه های کافی برای پذیرش مجدد احمدی نژاد عنوان می کنند.

در این شرایط و با توجه به چندین دوره ناکامی قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری بنظر می رسد گزینه اصلی اصولگرایان برای حضور در انتخابات احمدی نژاد باشد.

تیم انتخاباتی احمدی نژاد جسارت و مهارت وی در مناظرات را از عوامل اصلی افزایش احتمال پیروزی وی می دانند.

انتخاب

برچسب ها: احمدی نژاد انتخابات سال 96