کد خبر : ۲۲۲۱۷۳ تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ ساعت ۱۲:۰۹

رئیس جمهور:
وقتی آن دولت بود می گفتند، انتقاد نکنید تضعیف می شود؛ الان می گویند چکار دارید آن دولت که رفته / برخی آلزایمر سیاسی دارند / تا مردم می خواهند نشاط داشته باشند، می گویند اشکال شرعی دارد؛ مگر فقط باید گریه کرد؟

رییس جمهوری در نخستین مجمع ملی سلامت ضمن تجلیل از ٦ سازمان برگزیده جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت تجلیل از کتاب اطلس بیماری های شایع رونمایی کرد.

 وقتی آن دولت بود می گفتند، انتقاد نکنید تضعیف می شود؛ الان می گویند چکار دارید آن دولت که رفته / برخی آلزایمر سیاسی دارند / تا مردم می خواهند نشاط داشته باشند، می گویند اشکال شرعی دارد؛ مگر فقط باید گریه کرد؟

 
 
به گزارش دز خبر بنقل از انتخاب : "حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی" روز یکشنبه در این مراسم که در مرکز همایش های رازی تهران برگزار شد، از ٦ سازمان برگزیده در جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت با اهدا تندیس ملی مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی برای سلامت و لوح تقدیر تجلیل کرد.
 
گزیده سخنان رئیس جمهور در این مراسم در زیر می آید:
 
نمی دانم چرا برخی از تعامل با جهان  بدشان می آید. تقابل با جهان برای برخی نان می‌آورد
 
وقتی تحریم هستید از بذر نادرست و سم غیر استاندارد در کشاورزی مجبورید استفاده کنید
 
برخی فکر می کنند هر چه دروازه کشور قفلهایش بیشتر باشد امنیت و سلامت آن بیشتر می‌شود که درست نیست
 
از استاد که می رود خارج از کشور یا استادی که از خارج به کشور می اید آیا باید نگران باشیم ؟ اساتید باید در رفت و آمد باشند.
 
درباره دولت گذشته می گوییم بعضی ناراحت می شوند وقتی ان دولت بود می گفتند انتقاد نکنید تضعیف می شود الان هم می گویند چکار دارید آن دولت که رفته درباره دولت خودتان حرف بزنید
تا جامعه می خواهد کمی نشاط داشته باشد می گویند اشکال شرعی دارد، مگر مردم فقط باید گریه کنند؟
 
در صدا و سیما وقتی دو روز جایی گوشت گران شود، خبر اول می شود ‌اما اگر ارزان شود، حتی اگر یادشان هم باشد می شود خبر آخر
 
 از سال 92 به فکر خوزستان بودیم، گروه ملی مبارزه با ریزگرد تشکیل دادیم و اقدامات دیگر انجام شد؛ اگر در این دولت هورالعظیم سالانه تا یک میلیارد و 800 میلیون متر مکعب آبگیری نشده بود، ببینید چه اتفاقی رخ می داد.
 
از ابتدای دولت یازدهم قیمت داروهای خارجی 20 درصد و قیمت تجهیزات پزشکی 40 درصد ارزان شده اما برخی متاسفانه آلزایمر سیاسی دارند و اقدمات دولت را فراموش می کنند

برچسب ها: حسن روحانی رئیس جمهوری