کد خبر : ۲۲۰۲۲۰ تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ساعت ۰۱:۴۵


کامنت‌های عجیب و غریب کوچک‌زاده در اینستاگرام!

کامنت‌های تند و بعضاً توهین‌آمیز مهدی کوچک‌زاده در صفحه اینستاگرام عباس عراقچی، واکنش‌های منفی زیادی را به‌دنبال داشته است. آیدین سیارسریع این موضوع را دستمایه یک مطلب طنز کرده است.

تا دیروز می‌گفتیم اینستاگرام رو از دسترس بچه‌ها دور نگه دارین. میان فحش یاد می‌گیرن بعد سعی می‌کنن اون فحش‌ها رو تو صفحه مسی و بقیه تمرین کنن. امروز باید به پدر و مادرها بگیم اگه بچه‌هاتون تو انتخابات رأی نیاوردن یا در رتبه شصت و چهارم قرار گرفتن، نذارین یه مدت از گوشی‌های هوشمند استفاده کنن.
الان مثلاً دست آقای کوچک‌زاده چرا باید گوشی باشه؟ خب این ظلمه. این بنده خدا تا اینستاگرامش رو باز می‌کنه می‌بینه عارف داره علامت وی نشون میده، روحانی داره با شادی و خوشحالی سخنرانی می‌کنه، ظریف داره می‌خنده، بقیه هم از در و دیوار آویزون شدن و از زیر بغل رئیس دولت اصلاحات و از زوایای ناشدنی و نادیدنی بیرون اومدن و دارن با ایشون سلفی می‌گیرن. خب معلومه عصبانی میشه و زیر پست عکس عباس عراقچی با نوه‌اش می‌نویسه: «شهدای حرم هم فرزندان زیبایی دارند. بسیار دوست‌داشتنی‌تر از فرزندان بزرگ‌شده با دلارهای وزارت خارجه!»

خب این روند اگه ادامه داشته باشه باید کامنت گذاشتن ایشون زیر پست بقیه رو هم ببینیم. البته تا حدودی میشه پیش‌بینی کرد، مثلاً:

کامنت زیر عکس ظریف به همراه موگرینی: باید هم خوشحال باشند و بخندند. سازش با آمریکا چه کارها که نمی‌کند. بیچاره جلیلی که مجبور بود با اشتون مذاکره کند، بعد می‌گفتند چرا نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود.

کامنت زیر عکس دیدار اعضای اتحادیه میخ صاف کن‌ها با هاشمی رفسنجانی: چه پرتقال‌های درشتی! چه موزهای بزرگی! تا به کی ویتامین‌رسانی با پول مردم؟ سیب‌زمینی در کجای سبد غذایی غارتگران بیت‌المال قرار دارد؟

کامنت زیر عکس سفر استانی روحانی به سمنان: تابلو فتوشاپه!

کامنت زیر عکس معاینه چشم ادگار داویدز توسط وزیر بهداشت: گل و خارِ شوآف! واقعاً متأسفم. کمی هم به مردم برسید.

کامنت زیر عکس مسی: hamidrasaei@ حمید بیا اینجا خوراک کامنته!

کامنت زیر عکس تخت روانچی: این چرا فن پیجه؟ خدایا تخت روانچی هم فن پیج داره من ندارم. دلارهای وزارت خارجه چه‌ها که نمی‌کند.

کامنت زیر عکس صدف طاهریان: راز گریختن شما مدعیان هنر و بازیگری از کشور چیست؟ این دولت به اصطلاح تدبیر و امید با شما هنرمندان چه کرده است که این‌گونه فرار را به قرار ترجیح دادید؟ با مردم صادق باشید.

کامنت زیر عکس سرهنگ علیفر و ویدال: این فاسدِ بی‌ادب که نماد اصلاح‌طلبی است را رها کن سرهنگ. یه روز بیا بریم تو ارتفاعات مسابقه نعره بدیم.

ادمین پیج: آقای کوچک‌زاده اینجا پیج طرفداران سرهنگ است.

کوچک‌زاده: تو هم از اعتدالیون و اصلاح‌طلبان فاسدی. هیشکی جواب منو نمیده. من پرایوت می‌کنم. هیشکی نیاد تو پیج من.

 
روزنامه قانون

برچسب ها: کوچک‌زاده اینستاگرام کامنت‌