کد خبر : ۲۲۲۱۱۷ تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ساعت ۰۹:۴۸

درپی بالاگرفتن اختلافات در شهرستان
فرمانداردزفول، شیروی و آوایی را به مناظره دعوت کرد/آیا دزفول بزرگتری برای خاتمه این اختلافات ندارد؟!

در روزهای گذشته فضای مجازی و برخی از رسانه ها پر شده بود از اظهار نظرهایی از سوی فرماندار و مشاورش که افرادی هستند نمی گذارند که دزفول پیشرفت کند و سد راه توسعه شده اند وبعضا سهم خواهی می کنند، هر چند نامی از این افراد در متن اخبار و مصاحبه ها برده نشده ولی پشت پرده آن روشن است و عنوان شده که عبایی از نام بردن آنها وجود ندارد.

 فرمانداردزفول، شیروی و آوایی را به مناظره دعوت کرد/آیا دزفول بزرگتری برای خاتمه این اختلافات ندارد؟!

در روزهای گذشته فضای مجازی و برخی از رسانه های شهرستان پر شده بود از اظهار نظرهایی از سوی فرماندار و مشاورش که نقل کردند: افرادی هستند نمی گذارند که دزفول پیشرفت کند ؛اینان سد راه توسعه شده اند و بعضا سهم خواهی می کنند. هر چند نامی از این افراد در متن اخبار و مصاحبه ها برده نشده ولی پشت پرده آن روشن است و عنوان شده که ابایی از نام بردن آنها وجود ندارد.
بهرحال روز گذشته طی متنی گلایه آمیز به استاندار خوزستان که از سوی دکتر شیروی به این شبکه ارسال شده بود، علنا مشخص شد که مراد جناب آصفی و شلال نژاد از افراد سد راه پیشرفت و توسعه ی دزفول "سید احمد آوایی و دکتر امیر حسین شیروی " هستند.
در این اثنا طی تماس تلفنی با مهندس آصفی فرماندار دزفول ضمن تایید گفته های خود و تلاشهایی که در زمان صدارتش بر فرمانداری برای دزفول کرده اذعان داشت با تمام قوا آماده مناظره با سید احمد آوایی و دکتر شیروی است!
بهمین خاطر طی تماس با "سید مرتضی پور موسوی" مدیر دفتر سابق سید احمد آوایی و طرح موضوع ایشان نیز آمادگی خود را برای مناظره اعلام نمود.
حال این شبکه پیگیر و آماده آن است تا این مناظره انجام شود. امید داریم این مشکلات در فضایی آرام و گفتمانی حل شود نه در مجامع قضایی!
ولی سوالاتی نیز در ذهن خواننده متبادر می گردد:
1- آیا یک دزفولی میتواند دلسوز تر برای دزفول باشد یا خیر!؟
2- آیا کشاندن این مناقشات و اختلافات به کف جامعه به صلاح دزفول است؟
3- آیا این درگیریها که از گذشته دور میان مسئولان و ذی نفوذان دزفول بوده، تا بحال سودی برای این شهرستان داشته و یا اینکه دسیسه ایست از سوی بدخواهان دزفول تا بتوانند توان مدیران را  گرفته تا نتوانند مطالبه مردم دزفول را از استان بستانند؟!
4- آیا دزفول، بزرگتری برای خاتمه این اختلافات ندارد؟!
5- جای خالی بزرگانی همچون، آیت الله نبوی، آیت الله قاضی و دیگران بسیار احساس می شود!

برچسب ها: فرماندار دزفول آوایی شیروی شلال نژاد حبیب الله آصفی