کد خبر : ۲۲۰۳۶۶ تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ ساعت ۰۱:۵۴

دومین نماد استقلال از بین می رود
خلع ستاره استقلال با مصوبه جدید فدراسیون فوتبال/ستاره های آسیایی استقلال غیر قانونی است؟

احتمال دارد 2 ستاره استقلال ،فصل آینده از روی پیراهن این تیم حذف می شود.

 خلع ستاره استقلال با مصوبه جدید فدراسیون فوتبال/ستاره های آسیایی استقلال غیر قانونی است؟

به گزارش شبکه خبری دز(دز ان ان)، گفته می شود تیم پرسپولیس در صورت قهرمانی در لیگ امسال که دهمین قهرمانی این تیم در لیگ محسوب می شود ، به تقلید از تیم های معتبر اروپایی که با 10 قهرمانی یک ستاره روی پیراهنشان می زنند ، یک ستاره روی پیراهنش حک می کند .
هوشنگ نصیرزاده ، کارشناس حقوقی در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره قانون ستاره ها روی پیراهن تیم های فوتبال بیان کرد: در حال حاضر هیچ قانونی درباره این موضوع در کشورمان وجود ندارد ولی تصمیم گرفته ایم برای لیگ شانزدهم قوانین جدیدی را درباره این موضع وضع کنیم.
وی افزود: با قوانین جدید احتمال دارد ستاره ها از روی پیراهن استقلال پاک شود و این تیم تنها در لیگ قهرمانان آسیا می تواند از ستاره های خود استفاده کند و حق استفاده از ستاره ها را ندارد.
وی در مورد اینکه پرسپولیس می تواند با قهرمانی احتمالی در این فصل که دهمین قهرمانی این تیم محسوب می شود ، ستاره روی پیراهنش حک کند بیان کرد : تا قبل از تصویب این قانون همه تیم ها میتوانند روی پیراهنشان ستاره بزنند.
نصیرزاده در مورد اینکه این قانون در مورد 10 قهرمانی یک ستاره خواهد بود یا قهرمانی های آسیایی تیم ها گفت : هنوز به جمع بندی نرسیدیم اما به احتمال زیاد 10 قهرمانی یک ستاره خواهد بود تا مثل لیگ های معتبر اروپایی باشد و اگر این قانون تصویب شود استقلال دیگر نمی تواند در لیگ برتر ستاره روی پیراهنش بگذارد.

باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها: پرسپولیس استقلال ستاره های آسیایی استقلال فدراسیون فوتبال