کد خبر : ۲۲۲۱۷۵ تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ ساعت ۱۴:۵۱

توسط روحاني صورت گرفت؛
اعطاي تنديس مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی اجتماعی برای سلامت، به دكتر مخبر

بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به عنوان برگزیده‌ی اول در تمامی محورهای حوزه‌ی سلامت شناخته شد و از سوی رییس جمهور تندیس و لوح تقدیر مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی اجتماعی برای سلامت به آقای دکتر مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اعطا شد.

 اعطاي تنديس مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی اجتماعی برای سلامت، به دكتر مخبر

در نخستین مجمع ملی سلامت و جشنواره‌ی مؤلفه‌های اجتماعی مؤثر بر سلامت که صبح یک‌شنبه 8 اسفند در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به عنوان برگزیده‌ی اول در تمامی محورهای حوزه‌ی سلامت شناخته شد و از سوی رییس جمهور تندیس و لوح تقدیر مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی اجتماعی برای سلامت به آقای دکتر مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اعطا شد.

بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به پاس تلاش‌های وافر در حوزه‌ی سلامت از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حایز رتبه‌ی برتر در نخستین مجمع ملی سلامت و جشنواره‌ی مؤلفه‌های اجتماعی مؤثر بر سلامت شده است. بنیاد برکت‌ کوشیده‌ است در حوزه‌ی سلامت با احداث بیمارستان، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز جامع سلامت در کشور و نیز ارایه‌ی خدمات سلامت از راه دور، بخشی از بار هزینه‌های سنگین درمان را از دوش مردم مناطق محروم بردارد.

تکمیل و ساخت 11 بیمارستان با ظرفیت 1234 تخت در شهرهای محروم ده استان کشور، ساخت 42 مرکز بهداشت و احداث 88 مرکز جامع سلامت، انعقاد تفاهم‌نامه‌ی احداث دو مرکز جامع سرطان سطح سه، ارایه‌ی خدمات سلامت الکترونیک و پزشکی از راه دور از طریق شرکت برکت‌تل در مناطق محروم به بیش از 350 هزار نفر در قالب ۲۰ خدمت، هم‌چنین صدور 250 هزار فقره بیمه‌نامه برای پوشش 460 هزار نفر از اقشار آسیب‌پذیر جامعه، از جمله اقدامات اجتماعی بنیاد برکت در حوزه‌ی سلامت به شمار می‌رود که مورد توجه و تقدیر مجمع ملی سلامت جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

لازم به توضیح است در ادامه‌ی این مراسم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز لوح تقدیر و تندیس سازمان برتر در حوزه‌ی سلامت را به گروه دارویی برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اعطا کرد.

برچسب ها: روحاني رييس جمهور بنياد بركت ستاد اجرايي فرمان امام