کد خبر : ۲۲۱۹۰۹ تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ ساعت ۱۷:۴۹

مدیر انجمن سینما جوان دزفول:
۲ فیلم کوتاه از دزفول به جشنواره مردمی فیلم عمار راه یافتند

مدیر انجمن سینما جوان دزفول گفت: دو فیلم کوتاه ساخته هنرمندان این شهرستان در هفتمین جشنواره مردمی فیلم کوتاه عمار به نمایش درخواهد آمد.

 ۲ فیلم کوتاه از دزفول به جشنواره مردمی فیلم عمار راه یافتند

محمدباقر حنطوش زاده در گفت و گو با خبرنگار شبکه خبری دز(دز ان ان) اظهار کرد: فیلم های کوتاه «صفر کیلومتر» و «در همسایگی خانه خدا» دو فیلم کوتاه از آثار فیلمساز دزفولی امید حنطوش زاده هستند که توانستند به هفتمین جشنواره فیلم کوتاه عمار راه یابند.

وی افزود: فیلم کوتاه صفر کیلومتر، فیلمی هشت دقیقه ای است که با موضوع آسیب های اجتماعی به ویژه برای نوجوانان موتورسوار در دزفول ساخته شده است.

مدیر انجمن سینما جوان دزفول گفت: فیلم کوتاه در همسایگی خانه خدا نیز فیلم کوتاه پنج دقیقه ای است که در خصوص یکی از نانوایی های نمونه دزفول که در مجاورت یکی از مساجد محل است، ساخته شده است.

حنطوش زاده بیان کرد: فیلم کوتاه صفر کیلومتر پنجمین حضور خود در جشنواره های کشوری و منطقه ای را تجربه می کند و سابقه کسب مقام نخست مسابقات دانش آموزی کشوری در نیشابور و حضور در جشنواره های رشد و مدرسه را نیز در کارنامه خود دارد.

وی با بیان اینکه فیلم کوتاه صفر کیلومتر نامزد بهترین فیلم هفتمین جشنواره فیلم کوتاه عمار است، ادامه داد: هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار هشتم تا ۱۷ دی ماه ۹۵ در سینما فلسطین تهران برگزار می‌شود.

برچسب ها: مدیر انجمن سینما جوان دزفول محمدباقر حنطوش زاده