کد خبر : ۲۲۲۵۲۸ تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ساعت ۲۱:۵۱

مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دزفول:
جزییات مرگ مرموز مادربزرگ، پسر و عروس دزفولی

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دزفول با اشاره به فوت سه تن از اعضای یک خانواده دزفولی در دو روز گذشته، گفت: علت مرگ این سه نفر هنوز نامعلوم است.

 جزییات مرگ مرموز مادربزرگ، پسر و عروس دزفولی

محمود محمودی‌نژاد اظهار کرد: ساعت ۲۲ روز جمعه (۲۷ مردادماه) به دنبال تماس اعضای یک خانواده با اپراتور ۱۱۵ مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دزفول، تکنسین‌های این مرکز به همراه یک دستگاه آمبولانس، عازم منزل مسکونی مدنظر در خیابان سجاد این شهرستان شدند.
 
وی ادامه داد: زمانی که تکنسین‌های ما به محل رسیدند، با یک زن حدود هفتاد ساله که فاقد علایم حیاتی بود، مواجه شدند. عملیات احیاء به سرعت بر روی این زن انجام گرفت اما عملیات احیاء ناموفق بود و جسد این زن که مادربزرگ خانواده بود به بیمارستان گنجویان دزفول انتقال داده شد.
 
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دزفول افزود: زمانی که اعضای خانواده و بستگان متوفی حدود یک و نیم شب به منزل متوفی مراجعه می‌کنند، با جسم پسر آن زن بر روی پله‌ها روبرو می‌شوند و بدون تماس با فوریت‌هایی پزشکی وی را به بیمارستان آیت‌الله نبوی منتقل می‌کنند که بی فایده بود و این مرد حدود ۴۰ ساله فاقد علایم حیاتی بود و قبل از رسیدن به بیمارستان جان باخته بود.
 
محمودی‌ نژاد تصریح کرد: به فاصله زمانی حدود یک و نیم ساعت باز هم اعضای خانواده جان باختگان به خانه متوفیان می‌روند که این بار با مشاهده وضعیت همسر حدود چهل ساله مرد متوفی با فوریت‌های پزشکی تماس می‌گیرند. هنگامی که تکنسین‌های ۱۱۵ به این خانه می‌روند، متوجه می‌شوند که از فوت این زن حدود یک ساعت گذشته است و جسد این زن را به باغ بهشت تحویل می‌دهند.
 
وی عنوان کرد: علت مرگ این سه تن هنوز مشخص نیست اما ظاهرا مادربزرگ خانواده سابقه بیماری قلبی داشته است. علت فوت این سه تن در حال حاضر توسط تیم‌های تحقیقاتی پزشکی قانونی در حال بررسی است.

برچسب ها: سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دزفول فوریت‌های پزشکی دزفول محمود محمودی نژاد