کد خبر : ۲۲۱۰۷۱ تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۰۵/۰۸ ساعت ۱۸:۱۱

فرمانده نیروی انتظامی دزفول:
طرح «ارتقای امنیت اخلاقی» به رودخانه دز رسید

فرمانده انتظامی دزفول گفت: در ادامه اجرای طرح «ارتقای امنیت اخلاقی» در سواحل رودخانه دز، این طرح به حضور نیروهای انتظامی به داخل رودخانه به وسیله قایق های موتوری گسترش یافت.

 طرح «ارتقای امنیت اخلاقی» به رودخانه دز رسید

سرهنگ علی الهامی در گفتگو با خبرنگار شبکه خبری دز(دز ان ان) اظهار کرد: از روز گذشته (پنجشنبه) اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی علاوه بر سواحل رودخانه دز به داخل رودخانه نیز گسترش یافت.

وی افزود: از این پس نیروهای انتظامی شهرستان به وسیله دو قایق موتوری که توسط شهرداری تامین شده در تمام نوار داخلی رودخانه دز تا چال کندی و حتی کت ها حضور می یابند و با هر گونه بی نظمی، ناامنی و مسائل خلاف شرع برخورد خواهند کرد.

فرمانده انتظامی دزفول عنوان کرد: وظیفه این گشت امنیت اخلاقی که توسط نیروهای ما در قایق های موتوری صورت می گیرد، برخورد با مخلان نظم و امنیت در داخل رودخانه و در هنگام شنا و قایق سواری مردم است تا فضایی سالم و امن برای خانواده ها در هنگام ساعات حضور در داخل رودخانه به وجود آید.

سرهنگ الهامی با بیان اینکه در این طرح با هرگونه بی حجابی و ناامنی برخورد خواهد شد، از تداوم این طرح تا پایان تعطیلات تابستان خبر داد.

وی در ادامه توصیه کرد: شهروندان و تورهای گردشگری که از نقاط مختلف استان در کنار و داخل رودخانه دز حضور پیدا می کنند، باید موازین شرعی و حجاب اسلامی مورد تایید نظام را  رعایت کنند تا بدین ترتیب همه بتوانند در محیطی با نشاط و به دور از صحنه های ناپسند از موهبت آرامش رودخانه دز که زاییده زحمات شهدا و نیروهای انتظامی است، بهره مند شوند.

فرمانده انتظامی دزفول یادآور شد: در راستای اجرایی کردن طرح پیوست فرهنگی، طرح گشت موتوری در تمام نقاط مختلف رودخانه دز با تلاش نیروهای انتظامی دزفول با جدیت انجام خواهد گرفت تا نوید خوبی برای ارتقای امنیت و آرامش شهروندان و خانواده ها باشد. 

سرهنگ الهامی در ادامه عنوان کرد: طرح گشت امنیت اخلاقی در تفرجگاه های ساحلی شهرستان از جمله علی کله، رعنا و منطقه دووه نیز همانند هفته های گذشته در حال اجراست و نیروهای انتظامی همچنان با مخلان نظم و امنیت در این تفرجگاه ها و افرادی که اقدام به حمل و استفاده از قلیان در این مکان ها می کنند برخورد می کند.

وی در پایان، بر تلاش نیروی انتظامی دزفول برای ایجاد امنیت پایدار در نقاط مختلف شهرستان به ویژه مناطق تفریحی تاکید کرد و از شهروندان درخواست کرد که در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

برچسب ها: سرهنگ علی الهامی نیروی انتظامی دزفول