کد خبر : ۲۲۲۴۱۷ تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ ساعت ۰۳:۱۹

رئیس بهزیستی شهرستان دزفول:
کمک 1.1 میلیارد ریالی خیرین دزفول در جشن گلریزان بهزیستی

رئیس بهزیستی شهرستان دزفول گفت:خیرین دزفول در جشن گلریزان یک میلیارد و 120 میلیون ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به افراد زیر پوشش بهزیستی کمک کردند.

 کمک 1.1 میلیارد ریالی خیرین دزفول در جشن گلریزان بهزیستی

فریدون عبدی  افزود:جشن گلریزان بهزیستی سه شنبه شب با حضور مسئولان و 100 نیکوکار در تالار جام جام دزفول برگزار شد که خیرین در این جشن 435 میلیون ریال کمک نقدی و 585 میلیون ریال کمک غیرنقدی خود را به افراد تحت پوشش بهزیستی اهدا کردند.
وی گفت:این وجوه و اقلام دریافتی که شامل پوشاک و مواد غذایی هستند بر اساس نیاز بین کودکان بی سرپرست و خانواده های در معرض خطر اجتماعی توزیع می شود ضمن اینکه این مبالغ برای درمان و تامین معاش خانوده های نیازمند نیز هزینه خواهد شد.
عبدی افزود:پارسال در جشن گلریزان ماه رمضان خیرین دزفول مبلغ 350 میلیون ریال و در کل سال گذشته مبلغ 2 میلیارد ریال کمک نقدی و پنج میلیارد ریال کمک غیرنقدی به نیازمندان بهزیستی دزفول اهدا کردند که این هدیه ها بین یک هزار و 550 خانوار توزیع شد.
رئیس بهزیستی دزفول اضافه کرد:در حال حاضر بیش از یک هزار و 520 خانوار زیر پوشش خدمات مستقیم و حدود 2 هزار خانوار نیز از خدمات غیرمستقیم بهزیستی بهرمند می شوند.
شهرستان دزفول حدود پنج هزار و 300 معلول دارد .

برچسب ها: فریدون عبدی رئیس بهزیستی شهرستان دزفول جشن گلریزان