کد خبر : ۲۲۲۲۲۰ تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ساعت ۱۵:۰۶

به همت بانوی نیکوکار دزفولی؛
یک پایگاه اورژانس جاده ای در دزفول افتتاح شد

یک پایگاه اورژانس جاده ای ۱۱۵ در مسیر شمس آباد - دزفول که به همت  بانوی نیکوکار دزفولی ساخته شده بود امروز افتتاح شد.

 یک پایگاه اورژانس جاده ای در دزفول افتتاح شد

به گزارش خبرنگار شبکه خبری دز(دز ان ان)، این پایگاه اورژانس جاده ای که پیش از ظهرامروز یکشنبه با حضور مسئولان محلی افتتاح شد نقش مهمی در امداد رسانی به مصدومان حوادث جاده ای در مسیر دزفول - شمس آباد دارد در زمینی به مساحت 270 متر مربع ساخته شده است.

اعتبار هزینه شده برای ساخت این پایگاه اورژانس 2،7 میلیارد ریال است که از سوی بانوی خیر حوزه سلامت حاجیه خانم زهره خرمی اهدا شده است.

زمین این پایگاه از سوی شهرداری شمس آباد اهدا شده است.

خیرین حوزه سلامت در دزفول همواره یاریگر دانشگاه علوم پزشکی دزفول در زمینه ساخت بیمارستان ، مراکز بهداشتی و درمانی و نیز ساخت پایگاه اورژانس بوده اند.

به گفته مدیر عامل مجمع خیرین سلامت دزفول خیرین این شهرستان طی امسال تاکنون 32 میلیارد ریال در بخش های مختلف سلامت هزینه کرده اند و هشت طرح در حوزه سلامت امسال به همت خیرین دزفول به بهره برداری رسیده که شامل 3 پایگاه اورژانس جاده ای ،2 پایگاه بهداشتی درمانی ،یک مرکز بهداشت و مرکز دیالیز گتوند است.

بانو کبری قلمبر یکی از بانوان خیر سلامت در دزفول که بازنشسته فرهنگی است نیز منزل مسکونی خود به مساحت 250 متر مربع و به ارزش پنج میلیارد ریال را برای ساخت پایگاه بهداشتی به دانشگاه علوم پزشکی دزفول اهدا کرد.

مجمع خیرین سلامت دزفول برای نیمه نخست سال 96 نیز ساخت پنج طرح دیگر بهداشتی درمانی را تقبل کرده اند که هزینه اجرای این طرح های بهداشتی و درمانی 15 میلیارد ریال برآورد شده است.

برچسب ها: مجمع خیرین سلامت دزفول پایگاه اورژانس جاده ای