کد خبر : ۲۲۰۳۳۲ تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ ساعت ۰۳:۱۱

در پی اعلام نتیجه انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال
پاسخ فاطمه هاشمی رفسنجانی به اظهارات مصطفی آجرلو

فاطمه هاشمی با اشاره به این که ورزش را دنبال نمی‌کند بیان کرد: دوباره می‌گویم اظهارات مصطفی آجرلو دروغ است دقیقا مثل سایر دروغ‌های دیگر.

 پاسخ فاطمه هاشمی رفسنجانی به اظهارات مصطفی آجرلو

به گزارش شبکه خبری دز(دز ان ان)، مصطفی آجرلو نامزد ریاست فدراسیون فوتبال ظهر امروز بعد از شکست در مجمع فدراسیون در اظهاراتی برنده شده مهدی تاج را بی ارتباط با حمایت‌های معاون اول رییس جمهور و یاسر هاشمی فرزند هاشمی رفسنجانی ندانست.
فاطمه هاشمی در همین خصوص گفت: واقعا دلیل چنین صحبت‌هایی را نمی‌دانم اما با قاطعیت عنوان می‌کنم که دخالت خانواده هاشمی در انتخابات فدراسیون دروغ است.
وی با اشاره به این که ورزش را دنبال نمی‌کند بیان کرد: دوباره می‌گویم اظهارات مصطفی آجرلو دروغ است دقیقا مثل سایر دروغ‌های دیگر.
فاطمه هاشمی افزود: روز گذشته برنامه‌ای در فدراسیون بیماری‌های خاص داشتیم که آنجا متوجه انتخابات فدراسیون فوتبال شدم، البته بگویم با این که متوجه شدم نمی‌دانستم تاریخ مجمع امروز بوده و فکر می‌کردیم در آینده‌ای نزدیک خواهد بود.
وی با اشاره به این که موضوعات ورزشی را دنبال نمی‌کند صحبت‌های مصطفی آجرلو درباره دخالت خانواده هاشمی در انتخابات فدراسیون فوتبال را دوباره رد کرد.

ایسنا

برچسب ها: مصطفی آجرلو فاطمه هاشمی رفسنجانی فدراسیون فوتبال