کد خبر : ۲۲۲۲۱۱ تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ساعت ۲۲:۴۸

دبیر قرارگاه راهیان نور ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد:
28 اسفند افتتاح نمایشگاه بزرگ هوایی دزفول

دبیر قرارگاه راهیان نور ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:نمایشگاه بزرگ هوایی راهیان نور 28 اسفندماه در پایگاه چهارم شکاری دزفول گشایش می یابد.

 28 اسفند افتتاح نمایشگاه بزرگ هوایی دزفول

به گزارش شبکه خبری دز (دز ان ان) به نقل از ایرنا امیر سرتیپ دوم ابراهیم گلفام رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش و دبیر قرارگاه راهیان نور آجا به برنامه‌های امسال ارتش در راهیان نور اشاره و تصریح کرد: نمایشگاه بزرگ هوایی برای بازدید کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی از 28 اسفند ماه با برگزاری آئینی در پایگاه چهارم شکاری دزفول افتتاح می شود.
در نمایشگاه هوایی راهیان نور دزفول علاوه بر نمایش هواپیماهای جنگنده و شکاری انواع تجهیزات هوایی ، نظامی و فرهنگی به نمایش در می آید.
انجام پروازهای نمایشی هواپیماهای جنگی شکاری از جمله جاذبه های نمایشگاه هوایی راهیان نور دزفول می باشد.
نمایشگاه هوایی راهیان نور از جمله جاذبه های گردشگری جنگ در استان خوزستان می باشد که همه ساله مورد استقبال گسترده کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی قرار می گیرد.
شهر دزفول پایتخت مقاومت ایران همه ساله در ایام نوروز پذیرای مسافران نوروزی و راهیان نور از سراسر کشور است.
پایگاه چهارم شکاری دزفول با اجرای یک هزار و 515 سورتی پرواز برون مرزی در دوران دفاع مقدس نقش مهمی در بمباران مواضع دشمن بعثی و پشتیبانی از رزمندگان داشت.
دزفول در شمال استان خوزستان در دوران دفاع مقدس مورد اصابت 176 موشک دوربرد ، 489 بمب و راکت و پنج هزار و 821 گلوله توپ دشمن قرار گرفت.
180 هزار مسافر نوروزی و کاروان راهیان نور در ایام تعطیلات نوروز پارسال از نمایشگاه هوایی در پایگاه چهارم شکاری دزفول دیدن کردند.

 

در زیر تصاویری از این نمایشگاه هوایی در سال قبل به نمایش گذاشته شده است

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 عکس: رضا کافی فر

برچسب ها: رضا کافی فر نمایشگاه هوایی دزفول پایگاه چهارم شکاری دزفول