کد خبر : ۲۲۲۱۰۸ تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ساعت ۰۸:۴۵

دکتر شیروی خطاب به استاندار خوزستان
فرماندار شما به سیداحمد آوایی، تهمت طلب رشوه زده است/آنچه از شما خواسته شده، انتصاب فرمانداری بومی و از فرزندان همین شهر است

در پی انتشار برخی خبرها و اضهار نظرها از سوی فرماندار و مشاور وی از وضعیت پالایشگاه دزفول در سایتها و فضای مجازی، دکتر امیر حسین شیروی در وانکش به این موضوع شدیدا به استاندار خوزستان اعتراض کرد.

 فرماندار شما به سیداحمد آوایی، تهمت طلب رشوه زده است/آنچه از شما خواسته شده، انتصاب فرمانداری بومی و از فرزندان همین شهر است

*نجابت ما دزفولیها متأسفانه مورد سوء استفادة مکرر واقع شده و بجای قدردانی و احترام به این رفتار ، در استانی که دزفول شهرستان دوم آن محسوب می­شود و از ابتدای انقلاب اسلامی و در خلال دفاع مقدس همواره نگین استان و مایة افتخاراین استان بوده، مورد اصناف بی­ مهری­ها و بی ­توجهی­ ها واقع گردیده است.

دیری است که مدیریت استان محل کشمکش و سهم خواهیهای قومی شده و مدیران شایستة دزفول جائی در استان ندارند که این امر لطماتی را به کل استان زده است. اینجانب به استاندار فعلی و پیشین این درخواست را داشتم که در این شرایط وانفسای نیروی انسانی کارآمد ، استان را از مدیران دزفولی محروم نکرده و ضوابطی شایسته سالارانه اتخاذ کنند که متأسفانه اقدام همدلانه ­ای مشاهده نشد.

آقای دکتر شریعتی ! اکنون از استان دم نمی­زنیم، صرفاً به شهر خودمان نظر داریم و عاجزانه از شما خواستار انتصاب فرمانداری در خور دومین شهرستان استان هستیم. قطعاً مستحضر می­باشید که این خواست گروهها و دستجات مختلف مردم این شهر است که بارها از شما حضوراً درخواست شده است. تعلل شما و عدم اجابت مردم نجیب این دیار غیرقابل توجیه است. فرمانداری که به خود اجازه می­دهد نسبت به افراد شناخته شده و معتبر این شهر در جمعهای گوناگون تهمتهای ناروا و سراپا کذب زده و به دروغ از جذب سرمایه­ های نجومی سخن گفته و به بزرگان شهر دهن­ کجی آشکار نماید، مورد حمایت شماست.

آقای دکتر شریعتی! فرماندار شما به آقای سیداحمد آوایی، فرزند خلف این شهر و افتخار استان تهمت طلب  رشوه زده است. در چندین جمع صریحاً اعلام کرده که شیروی از وی طلب رشوه و امتیاز مالی نموده است! علیرغم اثبات بی ­پایه بودن این ادعا در حضور جمعی از فعالین شهر، ایشان عمل غیراخلاقی خود را با غلظت بیشتر در جمعهای دیگری تکرار نموده است.

اینجانب شخصاً ایشان را به پای میز محاکمه میکشانم و اعادة حیثیت مینمایم. اجازه نمی­دهم آبروئی را که بین مردم شهرم دارم ، این چنین ناجوانمردانه آماج تیرهای مسموم قرار گیرد. بحمداله دوستانی که شنوای آن مدعیات کذب بوده­اند همگی آمادة ادای شهادت در دادگاه هستند.

آقای دکتر شریعتی! آنچه از شما خواسته شده، انتصاب فرمانداری بومی و از فرزندان همین شهر است ، که این خود به دلیل تجارب گذشته است. چیزی بیش از این نیست. این خواسته نیز بر اساس شناخت وضعیت نیروی انسان  موجود در استان است وگرنه سابقة چند دهة گذشته نشان داده که اتفاقاً مردم دزفول از مدیران لایق و کارآمد غیربومی به شایستگی استقبال می­کنند. امید است این قلیل مطالبه مورد اجابت سریع واقع گردد.

                                                                                                 امیرحسین شیروی

                                                                                    عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی جندی­شاپور

برچسب ها: دکتر شیروی فرماندار دزفول استاندار خوزستان