کد خبر : ۲۲۱۶۳۸ تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۰۸/۱۴ ساعت ۱۷:۳۸

فرمانده انتظامی دزفول خبرداد:
دستگیری 23 دختر و پسر در یک مهمانی مختلط در یکی از باغات دزفول

فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری ۱۱ دختر و ۱۲ پسر در یک میهمانی مختلط دریکی از باغات دزفول خبرداد.

 دستگیری 23 دختر و پسر در یک مهمانی مختلط در یکی از باغات دزفول

سرهنگ علی الهامی در گفتگو با خبرنگار شبکه خبری دز(دز ان ان)، اظهار کرد:در شب گذشته خبری مبنی براينکه تعداد 11 دختر و 12 پسر با اجاره یک باغ در شهرک بن جعفر دزفول اقدام به برگزاری یک جشن مختلط و هنجار شکنی کردند به ما مخابره شد.

وی افزود: صبح امروز پس از تحقیقات اولیه و برسی با دستور قضایی نیروهای پلیس اقدام به دستگیری افراد مذکور کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول گفت: در حالی که مردم ولایتمدار دزفول در حال تدارک مراسمات عزاداری ماه صفر و اربعین هستند عده ای هنجار شکن اقدام به برگزاری مراسم مختلط رقص در یکی از باغات واقع در شهرک بن جعفر دزفول کردند که بر اساس حکم قضائی همه آنان دستگیر شدند.

الهامي با بیان اینکه پلیس با این افراد قاطعانه برخورد می کند، افزود : نیروی انتظامی دزفول همواره با رفتارهای غیر اسلامی برخورد می کند و بر اساس وظیفه خود طبق حکم قضائی اقدام به پلمپ باغ و دستگیری ۱۱ دختر و ۱۲ پسر شرکت کننده در این مراسم غیر شرعی کرده است.

وی همچنین با تاکید بر اینکه این افراد هیچکدام ساکن دزفول نبوده و از یکی از شهرهای بزرگ اطراف به این محل برای هنجارشکنی آمده بودند، یادآور شد: مالک باغی که اقدام به اجاره دادن این باغ به افراد مذکور کرده بود و  قبلا نیز به دلیل ارتکاب جرم، باغ وی پلمپ شده بود نیز شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد: نیروی انتظامی دزفول همواره با عوامل هنجار شکن و افرادی که با انجام چنین برنامه هایی چهره فرهنگی دزفول را مخدوش می کنند و به خصوص افرادی که  در ماه های عزاداری و در آستانه اربعین حسینی رفتارهای هنجار شکن انجام می دهند جهت آرامش مردم و ایجاد امنیت برخورد قاطع می کند.

برچسب ها: سرهنگ علی الهامي فرمانده انتظامی شهرستان دزفول